výsledky přijímacího řízení ke studiu ve VOŠG pro školní rok 2017/18

 

zaměření
01 Propagační grafika

přijatí uchazeči:

pořadí uchazeč body
1. 111 189
2. 126 158
3. 137 146
4. 120 145
5. 127 122
6. 105 114
7. 119 105
8. 109 103
9. 130 99
10.–12. 106 97
10.–12. 114 97
10.–12. 138 97

 

nepřijatí uchazeči:

pořadí uchazeč body
13. 104 95
14. 103 94
15. 136 91
16. 133 86
17. 113 81
18. 128 68
19. 107 57
20. 115 39
21. 123 38
22. 100 37
23. 112 33
24.–25. 110 32
24.–25. 116 32
26. 117 26
27. 102 22
28. 108 17
29. 101 16

zaměření
02 Knižní grafika

přijatí uchazeči:

pořadí uchazeč body
1. 214 179
2. 208 161
3. 203 155
4. 212 141
5. 210 138
6. 216 135
7. 217 132
8. 211 112
9. 213 104
10. 219 103
11. 206 102
12. 204 97

nepřijatí uchazeči:

pořadí uchazeč body
13. 205 66
14. 220 64
15. 209 62

 

 

zaměření
05 Mediální produkce

přijatí uchazeči:

pořadí uchazeč body
1. 505 53
2. 507 51
3. 506 49
4.–5. 102 48
4.–5. 500 48
6. 501 47
7. 405 45
8. 508 40
9. 401 28
10. 502 24
11.–13. 101 23
11.–13. 116 23
11.–13. 503 23
14. 112 21
15. 100 20

nepřijatí uchazeči:

pořadí uchazeč body
16. 110 15
17. 504 14

 

 

zaměření
06 Restaurování uměleckořemeslných děl z papíru a pergamenu

přijatí uchazeči:

pořadí uchazeč body
1. 604 184
2. 601 164
3.–4. 602 120
3.–4. 603 120
5. 117 88

 

 

 

Seznam přijatých uchazečů ke studiu ve vyšší odborné škole ve vzdělávacím programu 82-41-N/05 Grafický design a realizace tiskovin pro školní rok 2017/18

 

zaměření
01 Propagační grafika
přijatí uchazeči:

Antoni Dominika
Daňková Lucie
Hlava Tomáš
Horová Karolína
Hůrková Kristýna
Kolářová Marie
Kovářová Zdeňka
Neumann Jakub
Rezková Lucie
Romanova Marija
Salontayová Denisa
Tománek Jan

nepřijatí uchazeči:

Adamík Ondřej
Borek Adam
Fišerová Gabriela
Hejlková Tereza
Choružij Alexej
Jirásek Adam
Kadeřábková Michaela
Kafková Zuzana
Khassanov Rishad
Nebusová Zuzana
Okruzhnova Anna
Rogovska Daria
Slezáková Lucie
Soukup Adam
Štětková Kateřina
Štrobl Jan
Utenova Aseel

 

zaměření
02 Knižní grafika
přijatí uchazeči:

Aschenbrennerová Eva
Dolenská Tereza
Chumanová Veronika
Navumenka Kateřina
Petrů Jan
Quang Tuan Trieu
Rindová Tereza
Robová Pavlína
Strnadel František
Trhoňová Karolína
Zatloukal Filip
Zhuravleva Polina

nepřijatí uchazeči:

Kejhar Petr
Šebestová Lucie
Vejdělková Karolína

zaměření
05 Mediální produkce
přijatí uchazeči:

Borek Adam
Brožíková Barbora
Dědourková Simona
Dittrich Jan
Drahozalová Lucie
Fatrdlová Anna
Holetová Lenka
Khassanov Rishad
Konrád Ondřej
Kozina Alexandra
Krišťiaková Magdaléna
Nebusová Zuzana
Neumann Jakub
Rogovska Daria
Štrobl Jan

nepřijatí uchazeči:

Okruzhnova Anna
Utenova Aseel

 

zaměření
06 Restaurování uměleckořemeslných děl z papíru a pergamenu
přijatí uchazeči:

Deylová Magdalena
Hejlková Tereza
Kafková Zuzana
Marešová Adéla
Vyškovská Aneta

 
V Praze dne 16. června 2017
PhDr. Jan Sehnal
ředitel školy